Intencje Mszalne

INTENCJE MSZALNE 16. – 23.11.2014r.
INTENCJE MSZALNE 16. – 23.11.2014r.
 

 
 XXXIII
Niedziela Zwykła
16.11.
7.00
 
 
9.00
10.30
 
12.00
18.00
z podz. za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę świętych Patronów dla Józefa i Anny w 55. rocz. Małżeństwa oraz ich rodz.
za parafian
z podz. za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę świętej Patronki dla Leny w 1. rocz. ur.
śp.  Piotra Mroza w 9. rocz. śm.
śp. Tadeusza Zaworskiego
Poniedziałek
17.11.
wsp. św. Elżbiety

8.00
 
18.00
śp. Stanisławę i Tadeusza Dopierałów oraz Stanisława Mosiniaka
śp. Stanisława Langnera i zm. z rodz.
Wtorek  
18.11.
wsp. bł. Karoliny Kózkówny

8.00
18.00

 
śp. Ireneusza Szternela, Dariusza Michałowskiego, Romana Filipiaka, Józefa Grzelaka, Kazimierza Bylińskiego, Gabrielę Zabiszak oraz Władysławę i Władysława Klechamerów
Środa
19.11.
wsp. bł. Salomei

8.00
18.00

 
śp. Adama w 18. rocz. śm., Ewę, Irenę, Stefanię, Adama oraz zm. rodziców i teściów
Czwartek  
20.11.
wsp. św. Rafała Kalinowskiego

8.00
 
 
18.00

śp. Marię Zuzannę i Stanisława Krzyżańskich
 
 
śp. Halinę Pawłowską
Piątek
21.11.
Ofiarowanie NMP

8.00
 
18.00

śp. Joannę i Leona Dębickich oraz Walerię i Kazimiera Sadysiów
śp. Władysława Skrzypczaka, jego rodziców oraz Romana Sarbinowskiego
Sobota  
22.11.
wsp. św. Cecylii

8.00
17.00
 
 
18.00
śp. Stanisławę w rocz. śm. i Jana Szafrańskich
z podz. za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne zdrowie dla Stanisława i Haliny w dniu jubileuszu 50–lecia Małżeństwa
śp. Jerzego Hetmańczyka w 3. rocz. śm. oraz zm. rodziców i teściów
 
Niedziela
23.11.
Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata

7.00
 
9.00
10.30
12.00
 
18.00

Śp. Martę, Stefana, Pawła Adamczyków, Mariannę, Franciszka, Elżbietę i Eugeniusza Monarchów
za parafian
śp. Cecylie Chamot
z podz. za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne zdrowie w dniu 40. rocz. Małżeństwa
śp. Czesława Olichwer

  

sobota 15.11.14.
INTENCJE MSZALNE 9. – 16.11.2014r.
INTENCJE MSZALNE 9. – 16.11.2014r.
 
 
 
Niedziela
9.11.
święto Rocznicy  Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej
7.00
 
9.00
10.30
12.00
18.00
śp. Józefa i Zofię Widerowskich oraz Jana, Pelagię, Krystynę i Tadeusza Zaworskich, a także Ewę Kosmowską
za parafian
śp. Alojzego w 2. rocz. śm. i Stanisławę Tomaszewskich
śp.  Jerzego Nowickiego
śp. Katarzynę Centkowską w 8. rocz. śm. i zm. z rodz.
Poniedziałek
10.11.
wsp. św. p. Leona
8.00
 
18.00
śp. Melanię i Stefana Sławińskich
 
śp. Henryka Wosia i zm. z rodzin: Kowalskich i Woś
Wtorek  
11.11.
wsp. św. bpa Marcina

8.00
 
10.00
 
18.00

śp. Anielę w 20. rocz. śm i Bogusława w 10. rocz. śm. Gibowskich
w int. Ojczyzny oraz żywych i zmarłych kombatantów i strażaków
śp. Mariusza Herecz, Wojciecha Stanisławskiego, Romana Filipiaka, Józefa Grzelaka, Mariana Guzendę, Kazimierza Bylińskiego i Krystynę Radniecką
Środa
12.11.
wsp. św. bpa Jozafata

8.00
 
18.00

śp. Renatę w 4. rocz. śm., Felicję i Stanisława Helak
 
śp. Tomasza Gołębniaka
Czwartek  
13.11.
wsp. św. Benedykta
i Towarzyszy

8.00
 
 
18.00

śp. Mariana Guzendę
 
 
śp. Stanisława i Artura Michalaków
Piątek
14.11.

8.00
18.00

śp. Bogusławę Szuba
śp. Jerzego Nowickiego
Sobota  
15.11.

8.00
18.00
śp. Romana Filipiaka
śp. Grażynę Sarbinowską

 
 XXXIII
Niedziela Zwykła
16.11.

7.00
 
 
9.00
10.30
 
12.00
18.00

z podz. za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę świętych Patronów dla Józefa i Anny w 55. rocz. Małżeństwa oraz ich rodz.
za parafian
z podz. za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę świętej Patronki dla Leny w 1. rocz. ur.
śp.  Piotra Mroza w 9. rocz. śm.
śp. Tadeusza Zaworskiego

  

poniedziałek 10.11.14.
INTENCJE MSZALNE 2. – 9.11.2014r.
INTENCJE MSZALNE  2. – 9.11.2014r.
 
 

 
Niedziela
2.11.
wsp.
Wiernych Zmarłych
7.00
9.00
9.00
10.30
12.00
18.00
śp. Zygmunta Grzesińskiego
zbiorowa za zmarłych
śp. Marka Frąckowiaka
śp. Halinę Pawłowską
śp.  Krystynę Radniecką
śp. Mariana Olejniczaka
Poniedziałek
3.11.
I poniedziałek miesiąca
8.00
 
 
18.00
śp. Wojciecha Stanisławskiego
 
 
śp. Grażynę Sarbinowską
Wtorek  
4.11.
wsp. św. bpa Karola Boromeusza

8.00
17.00
 
 
18.00

śp. Marię Kmieciak
z podz. za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Zuzanny i jej rodziców z okazji 1. rocz. ur.
śp. Jerzego Nowickiego, Romana Filipiaka, Jacka Szkudlarka, Jana Bogusza, Dariusza Michałowskiego, Józefa Grzelaka, Tomasza Andrzejewskiego, Mariana Guzendę, Jerzego Borowiaka i Marię Małecką
Środa
5.11.

8.00
18.00

śp. Krzysztofa Bednarka
z podz. za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Antoniego Janasik z okazji 1. rocz. ur.
Czwartek  
6.11.
I czwartek miesiąca

8.00
 
18.00

z podz. za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo z okazji 50. rocz. ur.
śp. Stefana i Walerię Lisoskich
Piątek
7.11.
I piątek miesiąca

8.00
 
18.00

śp. Marię Kmieciak
 
śp. Stanisławę Jankowską w 8 rocz. śm. i zm. z rodz.
Sobota  
8.11.

8.00
 
18.00
z podz. za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Eugeniusza i Barbary z okazji rocz. ślubu
śp. Andrzeja, Agnieszkę i Józefa Komisarków oraz Katarzynę i Kazimierza Bałażyk
 
Niedziela
9.11.
święto Rocznicy  Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej

7.00
 
9.00
10.30
12.00
18.00

śp. Józefa i Zofię Widerowskich oraz Jana, Pelagię, Krystynę i Tadeusza Zaworskich, a także Ewę Kosmowską
za parafian
śp. Alojzego w 2. rocz. śm. i Stanisławę Tomaszewskich
śp.  Jerzego Nowickiego
śp. Katarzynę Centkowską w 8. rocz. śm. i zm. z rodz.

  

wtorek 04.11.14.
INTENCJE MSZALNE 26.10. – 2.11.2014r.
INTENCJE MSZALNE  26.10. – 2.11.2014r.
 
 
 
Niedziela
26.10.
Uroczystość Rocznicy Poświęcenia Kościoła
7.00
9.00
9.00
 
10.30
12.00
18.00
śp. Czesława Olichwer
w int. parafian
śp. Domicelę w 10. rocz. śm. i Mariana w 16. rocz. śm. Kosmowskich
w int. mieszkańców Lipia
śp.  Bronisława Grzechowiaka, jego rodziców i teściów
śp. Stefanię Boh, Krystynę, Bronisława, Czesława, Zbigniewa, zm. rodziców i teściów
Poniedziałek
27.10.

7.00
18.00
18.00

śp. Marię Kmieciak
śp. Mariannę Kaźmierską
śp. Tadeusza Głowackiego
Wtorek  
28.10.
Święto
św. Apostołów
Szymona i Judy Tadeusza

7.00
 
 
18.00

śp. Wacława Anastazję, Bolesława Kasperskich
 
 
śp. Tadeusza Zaworskiego, Jana Tyrakowskiego, Ireneusza Szternela, Mieczysława Tomczaka, Romana Filipiaka, Józefa Grzelaka
Środa
29.10.

7.00
18.00

śp. Władysława Tomaszewskiego
śp. Jerzego Borowiaka
Czwartek  
30.10.

7.00
18.00

śp. Marie Kmieciak
w pewnej int.
Piątek
31.10.

7.00
18.00

śp. Krystynę Radniecką
śp. Janinę, Jana Nowakowskich, Rozalię i Michała Grzechowiak i zm. z rodzin
Sobota  
1.11.
Uroczystość Wszystkich Świętych

7.00
 
9.00
14.00
18.00
śp. Elżbietę i Wojciecha Pakulskich oraz Annę i Antoniego Jakuboszczak
śp. Krystynę Piechocką
Msza na cmentarzu
śp. Tomasza Gołębniaka

 
Niedziela
2.11.
wsp.
Wiernych Zmarłych

7.00
9.00
9.00
10.30
12.00
18.00

śp. Zygmunta Grzesińskiego
zbiorowa za zmarłych
śp. Marka Frąckowiaka
śp. Halinę Pawłowską
śp.  Krystynę Radniecką
śp. Mariana Olejniczaka

  

środa 29.10.14.
INTENCJE MSZALNE 19. – 26.10.2014r.

 INTENCJE MSZALNE  19. – 26.10.2014r.

 



 

XXIX Niedziela Zwykła

19.10.


7.00

 

9.00

9.00

10.30

12.00

18.00


śp. Marię Łężną w 10 rocz. śm. oraz zm. z rodzin: Musielaków, Gruszczyńskich i Łężnych

w int. parafian

śp. Jerzego Nowickiego

śp. Annę Andrzejewską

śp.  Mariana w 9. Rocz. śm. i Wandę Kowalskich

śp. Albertynę Świątek


Poniedziałek

20.10.

wsp.

św. ks. Jana Kantego


7.00

 

18.00


śp. Mieczysława Tomczaka

 

śp. Stanisława, Irenę i Henryka Przysiudów


Wtorek  

21.10.

wsp.

bł. bpa Jakuba Strzemię


7.00

18.00


śp. Romana Filipiaka

śp. Dariusza Michałowskiego, Rafała Bartoszczaka, Irenę Konieczną, Irenę Chruściela, Tomasza Andrzejewskiego, Józefa Grzelaka, Mieczysława Juszczyka, Zuzannę i Wacława Kobielaków, Galickich i Kobielaków


Środa

22.10.

wsp.

św. p. Jana Pawła II


7.00

 

 

18.00


z podz. za odebrane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo oraz opiekę MB dla członków żyjących oraz wieczne życie dla zmarłych członków z III Róży Żywego Różańca


Czwartek  

23.10.

wsp.

Przeniesienia relikwii św. Wojciecha


7.00

 

 

 

18.00


śp. Justynę Defitowską w 11. rocz. śm.

 

 

 

śp. Grażynę Sarbinowską


Piątek

24.10.


7.00

18.00


 

śp. Mariannę Kaźmierską


Sobota  

25.10.  


7.00

16.30

18.00


śp. Krystynę Jackowiak w 4. rocz. śm.

Ślub: Arkadiusz Pietrzykowski i Daria Blauman

śp. Helenę Balcerzak w 19 rocz. śm. i zm. z rodz. Sommerfeld i Balcerzak


 

Niedziela

26.10.

Uroczystość Rocznicy Poświęcenia Kościoła


7.00

9.00

9.00

 

10.30

12.00

18.00


śp. Czesława Olichwer

w int. parafian

śp. Domicelę w 10. rocz. śm. i Mariana w 16. rocz. śm. Kosmowskich

w int. mieszkańców Lipia

śp.  Bronisława Grzechowiaka, jego rodziców i teściów

śp. Stefanię Boh, Krystynę, Bronisława, Czesława, Zbigniewa, zm. rodziców i teściów

 

wtorek 21.10.14.
INTENCJE MSZALNE 12. – 19.10.2014r.
INTENCJE MSZALNE  12. – 19.10.2014r.
 
 
XXVIII Niedziela Zwykła
12.10.
7.00
9.00
10.30
12.00
18.00
śp. Jerzego Nowickiego
w int. parafian
śp. Helenę i Czesława Matuszak
śp. Krystynę Radniecką
śp. Czesława Olichwer
Poniedziałek
13.10.
wsp.
bł. ks. Honorata Koźmińskiego

7.00
 
18.00

śp. Marię Kmieciak
 
śp. Janinę i Czesława Zmuda, zm. z rodz. Krukowskich, Urbaniaków i Zbigniewa Dolniaka
Wtorek  
14.10.
wsp.
bł. bpa Radzima Gaudentego

7.00
 
 
18.00

śp. Bogumiłę Sztylka
 
 
śp. Jerzego Nowickiego, Marka Frąckowiaka, Jana Bogusza, Mieczysława Tomczaka
Środa
15.10.
wsp.
św. s. Teresy
od Jezusa

7.00
 
 
 
18.00

śp. Mariusza Herecz
 
 
 
śp. Jana Tyrakowskiego
Czwartek  
16.10.
wsp.
św. Jadwigi Śląskiej

7.00
 
18.00

śp. Krystynę Radniecką
 
śp. Mariana w 12. rocz. śm., Jerzego, Zofię i Stanisława Borowiaków, Helenę i Franciszka Małeckich
Piątek
17.10.
wsp.
św. bpa Ignacego Antiocheńskiego

7.00
 
 
18.00

śp. Władysława Tomaszewskiego
 
 
śp. Jerzego Borowiaka
Sobota  
18.10.  
Święto św. Łukasza Ewangelisty

7.00
 
 
18.00
śp. Krystynę Korcz
 
 
śp. Genowefę Plucińską w 30. rocz. śm.

 
XXIX Niedziela Zwykła
19.10.

7.00
 
9.00
9.00
10.30
12.00
18.00

śp. Marię Łężną w 10 rocz. śm. oraz zm. z rodzin: Musielaków, Gruszczyńskich i Łężnych
w int. parafian
śp. Jerzego Nowickiego
śp. Annę Andrzejewską
śp.  Mariana w 9. Rocz. śm. i Wandę Kowalskich
śp. Albertynę Świątek

  

poniedziałek 13.10.14.
INTENCJE MSZALNE 5. – 12.10.2014r.
INTENCJE MSZALNE  5. – 12.10.2014r.
 
 

 
XXVII Niedziela Zwykła
5.10.
7.00
 
 
9.00
9.00
10.30
12.00
18.00
z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze i opiekę Patronki na czas dorosłego życia dla Angeliki w 18. rocz. ur.
w int. parafian
w int. pielgrzymów
śp. Jerzego Borowiaka
śp. Bronisława Persa w 4. rocz. śm. i jego rodziców
śp. Marię Lenc w 7. rocz. śm. i zm. z rodz.
Poniedziałek
6.10.
I poniedziałek miesiaca

7.00
 
18.00

śp. Marka Frąckowiaka
 
śp. Grażynę Sarbinowską
Wtorek  
7.10.
wsp.
NMP Różańcowej

7.00
16.30
 
18.00

w int. wspólnoty Żywego Różańca
w int. wspólnoty Żywego Różańca oraz o łaskę zdrowia dla Zuzanny i Alicji
śp. Mieczysława Grodzińskiego, Halinę Pawłowską, Marka Pieczyńskiego, Jacka Szkudlarka, Ireneusza Szternela
Środa
8.10.

7.00
 
18.00

Śp. Franciszka Kosmalę w 20. rocz. śm. oraz Stefanię i zm. rodziców i teściów
śp. Józefa Sarnę oraz Salomeę i Tomasza Kowalskich
Czwartek  
9.10.
wsp.
bł. bpa Wincentego Kadłubka

7.00
 
 
18.00

 
 
 
śp. Annę, Antoniego w 19. rocz. śm. i Bogdana Kupsiów i zm. z rodz. Kupś i Tomaszewskich
Piątek
10.10.

7.00
18.00

śp. Albertynę Świątek
śp. Mariana Olejniczaka
Sobota  
11.10.  

7.00
 
19.00
z podz. za odebrane łaski i z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Małgorzaty, Adama, Agnieszki i Aleksandry
śp. Monikę i Andrzeja Kaczmarków w 40 rocz. śm. oraz Józefa, Ewę i Eugeniusza
 
XXVII Niedziela Zwykła
12.10.

7.00
9.00
10.30
12.00
18.00

śp. Jerzego Nowickiego
w int. parafian
śp. Helenę i Czesława Matuszak
śp. Krystynę Radniecką
śp. Czesława Olichwer

  

sobota 04.10.14.
INTENCJE MSZALNE 28.09. – 5.10.2014r.
INTENCJE MSZALNE  28.09. – 5.10.2014r.
 

 
XXVI Niedziela Zwykła
28.09.
7.00
9.00
10.30
12.00
18.00
śp. Tadeusza Zaworskiego
w int. parafian
śp. Halinę Pawłowską
śp. Kazimierę w 20. rocz. śm. i Kazimierza Piechockich
śp. Irenę w 5 rocz. śm. i Stanisława Adamczyków oraz zm. z rodz., a także Izabelę Winiecką
Poniedziałek
29.09.
Święto świętych Archaniołów

7.00
 
18.00

śp. Wacława i Marię Czelustów i ich rodziców, a także Ryszarda Czelustę
z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze i opiekę Patronki na czas całego życia dla Natalii w 5. rocz. ur. i jej rodz.
Wtorek  
30.09.
wsp. św. Hieronima

7.00
18.00

w pewnej int.
śp. Stefanię Błaszczyk, Łukasza Sawickiego, Tomasza Gołębniaka, Teresę i Henryka Tyczyńskich, Krystynę Piechocką, Czesławę i Sylwestra Witkowskich i zm. z rodz., Marka Frąckowiaka, Andrzeja Fojt i zm. z rodz. Fojt i Cyfer
Środa
1.10.
wsp. św. Teresy
od Dzieciątka Jezus

7.00
 
 
18.00

z prośbą o Boże błog. dla s. Faustyny
 
 
śp. Helenę i Stanisława Kołackich
Czwartek  
2.10.
Świętych
Aniołów Stróżów

7.00
 
 
18.00

 
 
 
z prośbą o Boże błog. dla członków V Róży Żywego Różańca
Piątek
3.10.
pierwszy piątek

7.00
18.00

 
śp. Wacława Bigos
Sobota  
4.10.
wsp.
 św. Franciszka

7.00
18.00
18.00
śp. Tomasza Gołębniaka
śp. Władysława Kasprzaka w 15. rocz. śm.
śp. Stanisława Kasprzaka, jego rodziców, Kazimierza Makowskiego, Aleksandra Kaczmarka, Jana, Kazimierę i Marka Frąckowiaków oraz Aleksandrę Topolewską
 
XXVII Niedziela Zwykła
5.10.

7.00
 
 
9.00
10.30
12.00
18.00

z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze i opiekę Patronki na czas dorosłego życia dla Angeliki w 18. rocz. ur.
w int. parafian
śp. Jerzego Borowiaka
śp. Bronisława Persa w 4. rocz. śm. i jego rodziców
śp. Marię Lenc w 7. rocz. śm. i zm. z rodz.

  

poniedziałek 29.09.14.
INTENCJE MSZALNE 21. – 28.09.2014r.
INTENCJE MSZALNE  21. – 28.09.2014r.
 
 

 
XXV Niedziela Zwykła
21.09.
7.00
9.00
10.30
10.30
 
 
12.00
18.00
w int. parafian
śp. Andrzeja Glapińskiego
śp. Romana Pawlaka w 1. rocz. śm.
w int. dzieci, które rozpoczynają przygotowanie do I Komunii Świętej oraz ich rodziców i całych rodzin, o potrzebne Boże błogosławieństwo i siły
śp. Gabrielę i Jana Kaczmarek oraz zm. z rodz.
śp. Annę Andrzejewską
Poniedziałek
22.09.

7.00
18.00

śp. Krystynę Cichecką w 3. rocz. śm.
śp. Kazimierza Trawińskiego w 10. rocz. śm.
Wtorek  
23.09.
wsp. św. o. Pio

7.00
18.00

śp. Stanisławę Piechocką w 4. rocz. śm i zm. z rodz.
śp. Zygmunta Grzesińskiego, Krystynę Piechocką, Mieczysława Wojtczaka, Krzysztofa Bednarka, Jerzego Borowiaka, Grażynę Sarbinowską
Środa
24.09.

7.00
18.00

śp. Felicję w 5. rocz. śm. oraz Stanisława i Renatę Helak
śp. Stanisława Juszczyka w 5. rocz. śm. oraz zm. z rodzin: Chorzewskich i Juszczyków
Czwartek  
25.09.
wspomnienie
bł. ks. Władysława
z Gielniowa

7.00
 
 
 
18.00

śp. Krystynę Radniecką
 
 
 
śp. Krystynę Radniecką
Piątek
26.09.

7.00
18.00

śp. Krystynę Piechocką
śp. Krystynę Korcz
Sobota  
27.09.
wsp.
 św. ks. Wincentego
à Paulo

7.00
 
 
16.00
18.00
śp. Ireneusza Szternela
 
 
Msza chrzcielna
śp. Stefanię Błaszczyk
 
XXV Niedziela Zwykła
21.09.

7.00
9.00
10.30
12.00
18.00

śp. Tadeusza Zaworskiego
w int. parafian
śp. Halinę Pawłowską
śp. Kazimierę w 20. rocz. śm. i Kazimierza Piechockich
śp. Irenę w 5 rocz. śm. i Stanisława Adamczyków oraz zm. z rodz., a także Izabelę Winiecką

  

wtorek 23.09.14.
INTENCJE MSZALNE 7. – 14.09.2014r.
INTENCJE MSZALNE  7.14.09.2014r.
 
 
 
 XXIII Niedziela Zwykła
7.09.
7.00
 
9.00
 
 
10.30
10.30
 
 
12.00
18.00
śp. Mariannę, Franciszka, Elżbietę i Eugeniusza Monarchów oraz Joannę, Tadeusza i Aleksandrę Adamczyków
w podz. Panu Bogu za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błog., opiekę Matki Najświętszej i wszelkie dary Ducha Świętego na dalsze lata wspólnego życia dla Romana i Violetty  w 30. rocz. ślubu
śp. Zygmunta Kosmowskiego
w podz. Panu Bogu za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błog., opiekę Matki Najświętszej i wszelkie dary Ducha Świętego na dalsze lata wspólnego życia dla Michała i Anny w 5 rocz. ślubu
śp. Halinę Pawłowską
śp. Romana Pawlaka
Poniedziałek
8.09.
Święto Narodzenia NMP

7.00
 
 
18.00

w podz. Panu Bogu za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błog., opiekę Matki Najświętszej i wszelkie dary Ducha Świętego na dalsze życia dla Marii  w 80. rocz. urodzin
śp. Albertynę i Mieczysława Świątek
Wtorek  
9.09.

7.00
 
18.00

śp. Mariannę w 5. rocz. śm. i Czesława Bandyszak oraz zm. z rodzin: Zabiszak i Bandyszak
śp. Weronikę, Helenę, Franciszka i Jana Walińskich, Roberta i Henryka Skubała, Marię i Stanisława Banaszaków, Zygmunta Grzesińskiego, Jerzego Nowickiego, Tomasza Gołębniaka, Grażynę Sarbinowską, Czesława Olichwer, Krystynę Piechocką i Andrzeja Ściernickiego
Środa
10.09.

7.00
 
18.00

śp. Irenę i Mariana Wojciechowskich, Florentynę i Jana Troińskich, Joannę i Czesława Robaszewskich, zm. z rodz. Matuszaków i Wojciechowskich
śp. Stefanię Błaszczyk
Czwartek  
11.09.

7.00
18.00

 z prośbą o błogosławieństwo dla Reginy
śp. Edwarda Plucińskiego w 1. rocz. śm.
Piątek
12.09.

7.00
18.00

śp. Tadeusza w 8. rocz. śm. i zm. z rodz. Rewers
śp. Tadeusza Zaworskiego
Sobota  
13.09.
wspomnienie
św. bpa Jana Chryzostoma

7.00
 
 
16.30
18.00
śp. Ireneusza Szternela
 
 
Msza z okazji zjazdu rodzinnego
śp. Kazimierza, Stanisławę i zm. z rodz. Napierałów

 
Niedziela
14.09.
Święto Podwyższenia Krzyża Świętego

7.00
 
 
9.00
10.30
12.00
18.00

z podz. Panu Bogu za otrzymane łaski z prośbą o Jego błogosławieństwo, siły, zdrowie i wzrost wzajemnej miłości dla Czesława i Grażyny w 25. rocz. sakr. Małzeństwa
śp. Ewę Tomczak w 2. rocz. śm. i zm. z rodz.
śp. Henryka Sroczyńskiego w 2. rocz. śm. i zm. z rodz.
śp. Ryszarda Włodarczyka
śp. Mieczysława Matysiaka

  

sobota 06.09.14.