Intencje Mszalne

INTENCJE MSZALNE 25.01.– 1.02.2015r.
INTENCJE MSZALNE 25.01.1.02.2015r.
 

 
 III Niedziela Zwykła
25.01.
 

7.00
9.00
10.30
 
12.00
 
18.00

za parafian
śp. Leokadię Ziętkiewicz
śp. Mariana i Mariannę w 13. rocz. śm. Guzenda
śp. Krystynę w 6. rocz. śm. i Marka w 4. rocz. śm. Zawodniaków
śp. Henryka w 5. rocz. śm. i Teresę Tyczyńskich

Poniedziałek
26.01.
wsp. św. Tymoteusza i Tytusa

8.00
8.00
śp. Czesławę i Jana Durczaków i ich rodziców
śp. Martę Olejniczak w 1. rocz. śm.

Wtorek  
27.01.
wsp. bł. Jerzego Matulewicza

8.00

śp. Wojciecha Stanisławskiego

Środa
28.01.
wsp. św. Tomasza

8.00

śp. Teresę Świątek

Czwartek  
29.01.

8.00

śp. Wojciecha Stanisławskiego

Piątek
30.01.

8.00

śp. Jacka Marciniaka

Sobota  
31.01.
wsp. św. Jana Bosko

8.00
 
18.00
śp. Józefa Grzelaka
 
śp. Teresę Mielcarek

 
 III Niedziela Zwykła
25.01.

7.00
 
9.00
10.30
12.00
12.00
18.00

śp. Jacka Major oraz Alinę, Pawła, Andrzeja, Aleksandrę, Edmunda i Barbarę Dodierskich
w intencji Parafian
śp. Tadeusza Zaworskiego w rocz. śm. oraz jego rodziców i teściów
śp. Zuzannę Krzyżańską
śp. Sewerynę w 42 rocz. śm. i Franciszka Mizgalskich
śp. Mariana Agaciaka w rocz. śm.

  

niedziela 25.01.15.
INTENCJE MSZALNE 18.– 25.01.2015r.
INTENCJE MSZALNE 18.– 25.01.2015r.
 

 
 II Niedziela Zwykła
18.01.
 

7.00
9.00
10.30
12.00
18.00

w pewnej intencji
za parafian
śp. Bożenę Olejniczak
śp. Zuzannę Krzyżańską
śp. Jana Tyrakowskiego

Poniedziałek
19.01.
wsp. św. Józefa Pelczara

8.00
 
8.00
śp. Bogumiłę Skonieczną w 2. rocz. śm. i Krystynę Siwiak w 14. rocz. śm.
z podz. za łaski i z prośbą o dalsze w 30 rocz. Małżeństwa Zbigniewa i Barbary

Wtorek  
20.01.

8.00

z podz. za odebrane łaski z prośbą o Boże błog. i opiekę MB dla Jolanty

Środa
21.01.
wsp. św. Agnieszki

8.00

śp. Wojciecha Stanisławskiego

Czwartek  
22.01.

8.00

śp. Wojciecha Stanisławskiego

Piątek
23.01.

8.00

śp. Krystynę Bartkowiak

Sobota  
24.01.
wsp. św. Franciszka Salezego

8.00
18.00
śp. Wojciecha Stanisławskiego
śp. Bogusławę Szuba

 
 III Niedziela Zwykła
25.01.

7.00
9.00
10.30
 
12.00
 
18.00

za parafian
śp. Leokadię Ziętkiewicz
śp. Mariana i Mariannę w 13. Rocz. śm. Guzenda
śp. Krystynę w 6. rocz. śm. i Marka w 4. rocz. śm. Zawodniaków
w pewnej int.

  

wtorek 20.01.15.
INTENCJE MSZALNE 11.01. – 18.01.2015r.
INTENCJE MSZALNE 11.01. – 18.01.2015r.
 
 

 
 Niedziela
11.01.
Chrzest Pański

7.00
9.00
10.30
12.00
 
18.00

w pewnej intencji
za parafian
śp. Bogusławę Szuba
śp. Leona Rydjana w 8. rocz. śm. oraz rodziców, teściów i zm. z rodz.
śp. Aleksego w 10. rocz. śm. i Helenę Mazurkiewiczów

Poniedziałek
12.01.

8.00
8.00
śp. Wojciecha Stanisławskiego
śp. Czesława Zaworskiego w 9. rocz. śm.

Wtorek  
13.01.

8.00
8.00

śp. Józefa Grzelaka
z prośbą o łaskę zdrowia dla Mariana

Środa
14.01.

8.00
8.00

śp. Wojciecha Stanisławskiego
śp. Wincentego, Jadwigę, Mariana i Bogdana Kłosowiczów

Czwartek  
15.01.

8.00

śp. Jacka Marciniaka

Piątek
16.01.

8.00

śp. Mariana Guzendę

Sobota  
17.01.

8.00
18.00
śp. Agnieszkę Kaczmarek i zm. z rodz.
śp. Stanisławę, Józefa i Zenona Staszaków

 
 II Niedziela Zwykła
18.01.

7.00
9.00
10.30
12.00
18.00

w pewnej intencji
za parafian
śp. Bożenę Olejniczak
śp. Zuzannę Krzyżańską
śp. Jana Tyrakowskiego

  

poniedziałek 12.01.15.
INTENCJE MSZALNE 4.01. – 11.01.2015r.
INTENCJE MSZALNE 4.01. – 11.01.2015r.
 
 
 II Niedziela
po Narodzeniu Pańskim
4.01.

7.00
 
9.00
10.30
12.00
 
18.00

śp. Janinę i Józefa w 9. rocz. śm. Grzempków oraz zm. z rodz.
za parafian
śp. Tomasza Andrzejewskiego
śp. Mieczysławę i Ludwika Hoffmannów oraz Józefę i Władysława Stanisławskich
śp. Franciszkę i Wacława Wolskich oraz Gabriela Woźniaka

Poniedziałek
5.01.

8.00
8.00
śp. Stanisława Błaszaka
z prośbą o opiekę Matki Najświętszej z okazji urodzin

Wtorek  
6.01.
Objawienie Pańskie

7.00
9.00
10.30
12.00
18.00

śp. Teresę Świątek
za parafian
śp. Mariana Guzendę
śp. Walerię w 37. rocz. śm. i Stefana Lisoskich
śp. Jacka Szkudlarka

Środa
7.01.

8.00

śp. Józefa Grzelaka

Czwartek  
8.01.

8.00

śp. Henryka Filipiaka

Piątek
9.01.

8.00

śp. Krystynę Bartkowiak

Sobota  
10.01.

8.00
11.00
 
18.00
śp. Janinę Lewoczko w 10 rocz. śm. i zm. z rodz.
z prośbą o błogosławieństwo z okazji jubileuszu 50. rocz. Małżeństwa Jerzego i Róży
śp. Jadwigę  w 25. rocz. śm., Antoniego i Katarzynę Sarbinowskich, Józefa i Kazimierę Grobelnych, Anielę Höwelhaus

 
 Niedziela
11.01.
Chrzest Pański

7.00
9.00
10.30
12.00
 
18.00

w pewnej intencji
za parafian
śp. Bogusławę Szuba
śp. Leona Rydjana w 8. rocz. śm. oraz rodziców, teściów i zm. z rodz.
śp. Aleksego w 10. rocz. śm. i Helenę Mazurkiewiczów

  

niedziela 04.01.15.
INTENCJE MSZALNE 28.12.2014r. – 4.01.2015r.
INTENCJE MSZALNE 28.12.2014r. – 4.01.2015r.
 
 Niedziela
Św. Rodziny
28.12.
7.00
9.00
9.00
10.30
12.00
18.00
śp. Jacka Szkudlarka
za parafian
śp. Józefa Kłosowicza i załogę okrętu podwodnego Orzeł
śp. Czesława Olichwer
śp. Teresę i Henryka Tyczyńskich
śp. Tomasza Gołębniaka
Poniedziałek
29.12.
Oktawa Bożego Narodzenia

8.00
8.00
śp. Wojciecha Stanisławskiego
w pewnej intencji
Wtorek  
30.12.
Oktawa Bożego Narodzenia

8.00
8.00

śp. Józefa Grzelaka
z podz. za otrzymane łaski z prośbą o błog. i opiekę Matki Bożej dla rodz.
Środa
31.12.
Oktawa Bożego Narodzenia

8.00
8.00
 
17.00

śp. Sylwestra Sadysia
śp. Tomasza Andrzejewskiego
 
dziękczynno – błagalna w int. parafian
Czwartek  
1.01.
Uroczystość
Bożej Rodzicielki

9.00
10.30
12.00
18.00

z prośbą o opiekę Matki Najświętszej z okazji imienin
śp. Jana Tyrakowskiego
śp. Halinę Pawłowską
śp. Franciszka Boruch w 5. rocz. śm.
Piątek
2.01.
wsp. św. Bazylego
i Grzegorza

8.00
8.00
 

śp. Romana Filipiaka
śp. Henryka Filipiaka
 
Sobota  
3.01.

8.00
 
18.00
z prośbą o łaskę zdrowia dla Genowefy i Danuty oraz za śp. Genowefę Szymkowską
z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo, dar zdrowia i opiekę Anioła Stróża dla Marii Głuszak w 1. rocz. ur.

 
 II Niedziela
po Narodzeniu Pańskim
4.01.

7.00
 
9.00
10.30
12.00
 
18.00

śp. Janinę i Józefa w 10. rocz. śm. Grzempków oraz zm. z rodz.
za parafian
śp. Tomasza Andrzejewskiego
śp. Mieczysławę i Ludwika Hoffmannów oraz Józefę i Władysława Stanisławskich
śp. Franciszkę i Wacława Wolskich oraz Gabriela Woźniaka

  

czwartek 01.01.15.
INTENCJE MSZALNE 21. – 28.12.2014r.
INTENCJE MSZALNE 21. – 28.12.2014r.
 
 
 IV Niedziela Adwentu
21.12.
7.00
9.00
9.00
10.30
 
10.30
12.00
 
12.00
18.00
śp. Mariusza Herecz
za parafian
w dniu jubileuszu z prośbą o Boże błogosławieństwo
śp. Józefa Kropaczewskiego w 18 rocz. śm. oraz zm. z rodzin: Lepczyńskich i Kropaczewskich
śp. Jana Tyrakowskiego
śp. Józefa, Józefę, Genowefę, Stanisławę, Annę, Marię i Pelagię Szymkowskich oraz zm. z rodz., a także Wojciecha Stanisławskiego
z prośbą o błog. Boże dla Mikołaja w dniu urodzin
śp. Czesława Olichwer
Poniedziałek
22.12.

8.00
18.00
18.00
śp. Romana Filipiaka
śp. Wojciecha Stanisławskiego
śp. Leokadię Ziętkiewicz
Wtorek  
23.12.

8.00
18.00

śp. Krystynę Radniecką
śp. Jana Tyrakowskiego, Mieczysława Tomczaka, Wojciecha Stanisławskiego, Teresę Świątek, Bożenę Olejniczak, Henryka Filipiaka i Krystynę Bartkowiak
Środa
24.12.

6.00
6.00
22.00
00.00

śp. Wandę w 7. rocz. śm. i zm. z rodz. Hernes
śp. Kazimierza Bylińskiego
Msza Pasterska w Lipiu
Msza Pasterska w Miłosławiu
Czwartek  
25.12.
Narodzenie Pańskie

9.00
 
9.00
 
10.30
10.30
 
12.00
18.00

śp. Martę, Stefana i Pawła Adamczyków oraz Mariannę, Franciszka, Elżbietę i Eugeniusza w 3 rocz. śm. Monarchów, a także zm. z rodzin
z podziękowanie za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo z okazji jubileuszu 50. rocz. sakramentu Małżeństwa Władysława i Bogumiły
śp. Mariana Agaciaka
śp. Benignę Zielak oraz Irenę i Felicjana Andrzejczaków oraz Zygmunta Wiśniewskiego
śp. Ewę Tomczak
śp. Zygmunta Grzesińskiego
Piątek
26.12.
Święto
św. Szczepana

7.00
9.00
10.30
12.00
 
18.00

śp. Helenę, Marka i Kazimierza Matuszak oraz Stanisławę i Józefa Banaszaków
śp. Michała Mikulskiego w 2. rocz. śm.
śp. Mariannę i Czesława Bandyszaków oraz zm. z rodzin: Rydjanów i Kwaśników
śp. Magdalenę, Stanisława, Helenę i Krzysztofa Mielcarek, Magdalenę Krzyżańską, Kazimierę i Kazimierza Piechockich
śp. Grażynę Sarbinowską
Sobota  
27.12.
Święto. św. Jana

8.00
8.00
18.00
18.00
śp. Wojciecha Stanisławskiego
śp. Tomasza Adnrzejewskiego
śp. Mieczysława w 31 rocz. śm. i Krystynę Radnieckich
z podziękowanie za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo z okazji jubileuszu 1. rocz. sakramentu Małżeństwa Krzysztofa i Agnieszki

 
 Niedziela
Św. Rodziny
28.12.

7.00
9.00
9.00
10.30
12.00
18.00

śp. Jacka Szkudlarka
za parafian
śp. Józefa Kłosowicza i załogę okrętu podwodnego Orzeł
śp. Czesława Olichwer
śp. Teresę i Henryka Tyczyńskich
śp. Tomasza Gołębniaka

  

niedziela 21.12.14.
INTENCJE MSZALNE 14. – 21.12.2014r.
INTENCJE MSZALNE 14. – 21.12.2014r.
 
 
 III Niedziela Adwentu
14.12.
7.00
 
9.00
10.30
12.00
18.00
śp. Franciszkę i Franciszka Napierałów oraz Stanisławę i Michała Czaińskich
za parafian
śp. Krystynę Radniecką
śp. Mariannę i Krzysztofa Rumińskich
śp. Krystynę Piechocką
Poniedziałek
15.12.

8.00
18.00
18.00
śp. Józefa Grzelaka
śp. Tomasza Gołębniaka
śp. Joannę i Tadeusza Adamczyków oraz Aleksandrę Adamczak
Wtorek  
16.12.

8.00
18.00

śp. Mariana Guzendę
śp. Franciszkę i Seweryna Mielżyńskich, Krystynę Bartkowiak, Teresę Świątek, Zuzannę Krzyżańską, Bożenę Olejniczak, Krystynę Piechocką, Romana Grzeszczyka i Dariusza Michałowskiego
Środa
17.12.

8.00
18.00

śp. Wojciecha Stanisławskiego
śp. Józefa w 16. rocz. śm. i Marię Waszaków oraz Irenę Depczyńską
Czwartek  
18.12.

8.00
18.00

śp. Ryszarda Czelustę i jego rodziców
śp. Jacka Szkudlarka
Piątek
19.12.

8.00
18.00

śp. Kazimierza Waligórę w 3. rocz. śm. i zm. z rodz.
śp. Halinę Pawłowską
Sobota  
20.12.

6.00
18.00
18.00
śp. Kazimierza Bylińskiego
śp. Jana Kmieć w 9. rocz. śm.
śp. Władysława Tomaszewskiego w 1. rocz. śm.

 
 IV Niedziela Adwentu
21.12.

7.00
9.00
9.00
10.30
 
12.00
 
 
18.00

śp. Mariusza Herecz
za parafian
w dniu jubileuszu z prośbą o Boże błogosławieństwo
śp. Józefa Kropaczewskiego w 18 rocz. śm. oraz zm. z rodzin: Lepczyńskich i Kropaczewskich
śp. Józefa, Józefę, Genowefę, Stanisławę, Annę, Marię i Pelagię Szymkowskich oraz zm. z rodz., a także Wojciecha Stanisławskiego
śp. Czesława Olichwer

  

niedziela 14.12.14.
INTENCJE MSZALNE 7. – 14.12.2014r.
INTENCJE MSZALNE 7. – 14.12.2014r.
 
 
 II Niedziela Adwentu
7.12.
7.00
 
 
9.00
9.00
 
 
10.30
12.00
18.00
z podz. za odebrane łaski z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Najświętszej oraz wszelkie potrzebne dary dla Patryka w 18. rocz. ur.
za parafian
z podz. za odebrane łaski z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Najświętszej oraz wszelkie potrzebne dary dla Jakuba w 1. rocz. ur.
śp. Czesława Olichwer
śp. Jerzego Nowickiego
śp. Józefa Michalaka w 4. rocz. śm. i zm. rodziców i teściów
Poniedziałek
8.12.
Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP

8.00
11.00
 
16.00
18.00
śp. Krystynę Piechocką
w intencji Apostolstwa Dobrej Śmierci
 
śp. Mariannę Kaźmierską
śp. Jana Tyrakowskiego
Wtorek  
9.12.

8.00
18.00

śp. Józefa Grzelaka
śp. Mariana i Leokadię Kuźniak oraz zm. z rodz., Ireneusza Szternela, Stanisława Piłata, Stefanię Jankowiak, Teresę Świątek, Bożenę Olejniczak, Danutę Grześkowiak
Środa
10.12.

8.00
18.00

śp. Janinę Szczepańską
śp. Krystynę Radniecką
Czwartek  
11.12.

8.00
18.00

śp. Wojciecha Stanisławskiego
śp. Grażynę Sarbinowską
Piątek
12.12.

8.00
18.00
18.00

śp. Anielę Sikorską
śp. Jadwigę Szczepanowską w 5. rocz. śm.
śp. Jerzego Nowickiego
Sobota  
13.12.
wsp. św. Łucji

6.00
 
18.00
śp. Janinę i Zygmunta Mencel
 
śp. Tadeusza Zaworskiego

 
 III Niedziela Adwentu
14.12.

7.00
 
9.00
10.30
12.00
18.00

śp. Franciszkę i Franciszka Napierałów oraz Stanisławę i Michała Czaińskich
za parafian
śp. Krystynę Radniecką
śp. Mariannę i Krzysztofa Rumińskich
śp. Krystynę Piechocką

  

czwartek 11.12.14.
INTENCJE MSZALNE 30.11. – 7.12.2014r.
INTENCJE MSZALNE 30.11. – 7.12.2014r.
 
 
 I Niedziela Adwentu
30.11.
7.00
9.00
10.30
 
12.00
18.00
śp. Zygmunta Grzesińskiego
śp. Andrzeja Ratajczaka
śp. Gabriela Woźniaka w 7 rocz. śm. oraz zm. z rodzin: Wolskich i Woźniaków
śp. Stanisława Koneckiego
śp. Jerzego Nowickiego
Poniedziałek
1.12.
I poniedziałek miesiąca

8.00
 
 
18.00
śp. Józefa Grzelaka
 
 
śp. Halinę Pawłowską
Wtorek  
2.12.

8.00
18.00

 
śp. Teodozję i Bogdana Ryż oraz zm. z rodz., Bożenę Olejniczak, Dariusza Michałowskiego, Mieczysława Tomczaka, Wojciecha Stanisławskiego, Mariana Guzendę
Środa
3.12.
wsp. św. Franciszka Ksawerego

8.00
18.00

 
przez Niepokalane Serce Maryi o potrzebne łaski dla członków Róży św. Barbary i o łaskę nieba dla zmarłych z Róży
Czwartek  
4.12.

8.00
 
18.00

śp. Józefę, Emilię, Barbarę, Zdzisława i Mieczysława Buszkiewiczów
śp. Stanisława Michalaka w 1. rocz. śm. i Bogdana Sikorskiego w 14. rocz. śm.
Piątek
5.12.

8.00
18.00

śp. Zuzannę Krzyżańską
śp. Władysławę Jankowską w 4. rocz. śm.
Sobota  
6.12.

6.00
18.00
śp. Zuzannę Krzyżańską
śp. Bronisławę w 7. rocz. śm. i Józefa Kowalskich oraz rodziców

 
 II Niedziela Adwentu
7.12.

7.00
 
 
9.00
9.00
 
 
10.30
12.00
18.00

z podz. za odebrane łaski z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Najświętszej oraz wszelkie potrzebne dary dla Patryka w 18. rocz. ur.
za parafian
z podz. za odebrane łaski z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Najświętszej oraz wszelkie potrzebne dary dla Jakuba w 1. rocz. ur.
śp. Czesława Olichwer
śp. Jerzego Nowickiego
śp. Józefa Michalaka w 4. rocz. śm. i zm. rodziców i teściów

  

piątek 05.12.14.
INTENCJE MSZALNE 23. – 30.11.2014r.
INTENCJE MSZALNE 23. – 30.11.2014r.
 
 
 
Niedziela
23.11.
Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata
7.00
 
 
9.00
10.30
12.00
 
 
18.00
śp. Martę, Stefana, Pawła Adamczyków, Mariannę, Franciszka, Elżbietę i Eugeniusza Monarchów
za parafian
śp. Cecylie Chamot
z podz. za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne zdrowie w dniu 40. rocz. Małżeństwa
śp. Czesława Olichwer
Poniedziałek
24.11.
wsp. św. Andrzeja Dung-Lac i tow.

8.00
 
 
18.00
z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o Boże dary dla siebie i rodziny oraz szczęśliwą śmierć
 
śp. Grażynę Sarbinowską
Wtorek  
25.11.

8.00
18.00

śp. Tadeusza Kamińskiego w 8. rocz. śm.
śp. Mariannę Mnysiak, Zbigniewa Przybylskiego, Mariana Guzendę, Romana Grzeszczyka, Mieczysława Miśkiewicza i Czesława Iglińskiego
Środa
26.11.

8.00
18.00

śp. Krystynę Radniecką
śp. Marka Frąckowiaka
Czwartek  
27.11.

8.00
18.00

śp. Zuzannę Krzyżańską
śp. Tomasza Gołębniaka
Piątek
28.11.

8.00
18.00

śp. Wojciecha Stanisławskiego
śp. Tadeusza Zaworskiego
Sobota  
29.11.

8.00
18.00
śp. Antoninę w 40 rocz. śm. i Stanisława Pedrycz
śp. Leszka Fagasińskiego i zm. z rodz. Cieślińskich i Bałażyków

 
 I Niedziela Adwentu
30.11.

7.00
9.00
10.30
 
12.00
18.00

śp. Zygmunta Grzesińskiego
za parafian
śp. Gabriela Woźniaka w 7 rocz. śm. oraz zm. z rodzin: Wolskich i Woźniaków
śp. Stanisława Koneckiego
śp. Jerzego Nowickiego

  

piątek 05.12.14.